29. 3. 2020

obl

Bude polojasno až oblačno, od západu během odpoledne až zataženo a postupně místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C, v západní polovině Čech kolem 7 až 11°C, na JV 17°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Evidence dobrovolníků - výzva Jihočeského kraje

Typ: ostatní
Krajský úřad Jihočeského kraje vyzývá v době vyhlášeného nouzového stavu s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem všechny dobrovolníky.

Na webových stránkách Jihočeského kraje je umístěn formulář pro sběr nabídky dobrovolnické pomoci.
Adresa odkazu je https://www.kraj-jihocesky.cz/evidence-dobrovolniku-vyzva-jihoceskeho-kraje-covid-19
Kontakty vyplněné do tohoto formuláře jsou předávány zdravotnickým zařízením, poskytovatelům soc. služeb (odbornosti zdrav. a soc.) a Panelu nestátních neziskových organizací, který koordinuje dobrovolnickou pomoc (mimo zdrav. a soc. odborností).

Vytvořeno: 23. 3. 2020
Poslední aktualizace: 23. 3. 2020 14:35